KONST / Litografier / Färglitografi 13273416

nr 1327 3416

Stephen Posen

(f. 1939), USA

Färglitografi, USA. Komposition. Signerad, numrerad 173/300. Oramat löst blad. Motivet: ca 60x86 cm

Stephen Posen, amerikansk bildkonstnär född 1939.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 18 maj 2020
kl 20:35:13

Stephen Posen

Läs mer om Stephen Posen